Soul-Farm
PRODUKT TYGODNIA   PRODUKT TYGODNIA
Ostropest Plamisty mielony 400g / Soul-Farm

Ostropest Plamisty mielony 400g / Soul-Farm

Ochrona i regeneracja wątroby!

6.99

Artykuły

12345

Kurkuma - złote lekarstwo

Lekarze medycyny ajurwedyjskiej nazywają kurkumę “przyprawą życia”. Złoty proszek, powstały z korzenia ma wiele zastosowań nie tylko jako naturalny barwnik, ale także jako środek leczniczy.

czytaj więcej »

Ekologiczne rozwiązania dla opakowań żywności i suplementów diety

W obecnym czasie, kiedy temat odpadów jakie produkuje populacja Ziemii jest w czołówce i pali się nad nim alarmowe światło, warto zwrócić uwagę jakie rozwiązania można wybrać już dziś. Do analizy wybraliśmy możliwości zastosowania rozwiązań w domu jak również wybory dla konsumentów produktów związanych z branżą spożywczą. Zapraszamy!

czytaj więcej »

Węgiel aktywny w kosmetyce - Czarna moc wybielania!

Węgiel aktywny może być stosowany nie tylko jako środek leczniczny na problemy układu pokarmowego, ale także może być świetnym składniem w kuracjach oczyszczających skórę, w tym problemy z trądzikiem. W jaki sposób można zastosować jednak węgiel aktywny, by miał zastosowanie kosmetyczne?czytaj więcej »

Witaminy – w jakich postaciach występują?

Witaminy to substancje organicze, które uczestniczą we wszystkich podstawowych czynnościach organizmu, umożliwiając w ten sposób prawidłowe i naturalne funkcjonowanie całego ciała, jego wzrost, i co równie ważne, samopoczucie. Pierwotnie człowiek pozyskiwał witaminy z naturalnych źródeł: jedzenie roślinne, surowe, obfite w wszelakie dobroczynne wartości odżywcze, pokarmy odzwierzęce poddawane prostej obróbce termicznej,  z ziół,  z ziemii itd.

Obecnie człowiek odbiegł od tego nurtu na rzecz rozwoju cywilizacji i wygody konsumcjonizmu. Co więc obecnie jest proponowane osobie z zapotrzebowaniem na witaminy?

czytaj więcej »

Chlorofil, czyli naturalny eliksir zdrowia i młodości?

Wydawać by się mogło, że dobrze zbilansowana oraz bogata w zielone warzywa dieta, zapewni nam wystarczające zdrowie i spokój na długie lata. Niestety, coraz większy trud należy włożyć w poszukiwania składników pochodzących z pewnych, czystych i ekologicznych źródeł. Dla tych, którzy zauważyli rosnącą tendencję do spadku energii i słabnącego zdrowia, zaczęto „wyciągać” czysty chlorofil z zielonych tkanek roślin – by umożliwić lepszą wchłanialność i dostępność.

czytaj więcej »
12345