Soul-Farm

Płatności / Wysyłka

SPOSOBY DOSTAWY

  • Kurier Fedex Standard
  • Paczkomaty inPost
  • Odbiór osobity

KOSZTY DOSTAWY

Przy płatności z góry

Paczkomat do 25kg   12 zł
Kurier Fedex do 30kg   14 zł
>200zł do 30kg    0 zł

Przy pobraniu
Fedex do 30kg   17 zł
>250zł do 30kg    0 zł
Paczkomat                 do 25kg       13zł


Wysyłka za granicę


Cena przesyłek zagranicznych uzależniona jest od wagi produktu oraz miejsca do którego będzie ona wysłana. W związku z tym cena dla takiej przesyłki ustalana jest indywidualnie do każdego zamówienia.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Realizacja zamówienia płatnego z góry rozpoczyna się w dniu wpływu środków płatniczych na konto sklepu lub po otrzymaniu potwierdzenia opłacenia transakcji od operatora przyjmującego szybkie płatności internetowe. Zamówienia płatne z góry, które nie zostaną opłacone w ciągu 10 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane (nie będą realizowane). W przypadku płatności za pobraniem czas realizacji zamówienia wynosi 48 godzin.

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.


SPOSOBY PŁATNOŚCI:

  • PRZELEW

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia.

  • SZYBKIE PŁATNOŚCI INTERNETOWE

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu tpay.com. Serwis tpay.com umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków.

  • ZA POBRANIEM

Zapłaty dokonujesz u  kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki.


DANE DO PRZELEWU

Soul-Farm

Maciej Foszcz

ul. Janowicka 138

43-344 Bielsko-Biała


47 1050 1070 1000 0092 6128 9509
ING Bank Śląski